پزشکان

بهترین جراح چاقی در کرج【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح چاقی در کرج را به شما ساکنان این شهر معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و به زیباتر نمودن اندام خود بپردازید. جراحی چاقی یکی از انواع جراحی های زیبایی اندام می باشد که برای افرادی که تمامی راه های کاهش وزن را امتحان کرده و همچنان از چاقی رنج می برند، مناسب می باشد. این جراحی توسط متخصص لاپاراسکوپی و لاغری انجام می شود و نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد.

تمامی شما عزیزانی که از تجمع چربی در نواحی مختلف اندام خود رنج می برید و به دنبال کوتاه ترین راه جهت رسیدن به اندام ایده آل خود هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید تا با برترین پزشکان فعال در این حوزه آشنا شوید.

جراح چاقی کیست؟

بسیاری از افراد به دلایلی مانند ژنتیک و یا سبک زندگی ناسالم، از چاقی مفرط رنج می برند و به دنبال راهی آسان جهت رسیدن به اندام ایده آل خود می باشند. برخی از آن ها تمامی روش های غیر جراحی کاهش وزن را امتحان کرده اند و نتیجه دلخواه خود را حاصل نکرده اند. این افراد می توانند به بهترین جراح چاقی در کرج مراجعه نمایند و اندام خود را با خیالی آسوده او بسپارند.

جراح چاقی فردی می باشد که مدرک فلوشیپ فوق تخصصی خود را در حوزه جراحی چاقی دریافت نموده است و دوره فوق تخصصی چند ساله ای را تحت نظر با تجربه ترین اساتید کشور در حوزه لاپاراسکوپی و جراحی چاقی گذرانده است. این فرد تمامی تاییدیه های علمی خود را با نمره بالایی کسب نموده و مهارت بالایی در زمینه لاغری و زیبایی اندام دارا می باشد.

امروزه تمامی جراحان چاقی حساسیت بسیاری در جراحی های خود به خرج می دهند تا بتوانند مراجعان خود را با استفاده از مناسب ترین روش های لاغری به اندام ایده آل خود برسانند. این افراد می تواند تمامی جراحی های مربوط به قفسه سینه، بافت های نرم بدن و ناحیه شکمی افراد را نیز انجام دهد و خدمات ارزنده ای را به آن ها ارائه دهند.

بهترین جراح چاقی در کرج می بایست از جراحی های باریاتریک جهت لاغری و زیبایی اندام مراجعان خود استفاده نمایند تا آن ها را به اندام ایده آل خود برساند. از جمله جراحی های باریاتریک می‌ توان به جراحی بای پس معده و جراحی اسلیو معده اشاره نمود که نقش بالایی در زیبایی اندام افراد دارا می باشند.

همچنین بهترین جراح چاقی در شیراز با توجه به نوع و مقدار اضافه وزن و همچنین شاخص توده بدنی شما، بهترین نوع جراحی چاقی را برای شما در نظر می‌ گیرد تا شما عزیزان بتوانید در مدت زمان کوتاهی به وزن و اندام ایده آل خود دست یابید.

این جراحی ها دارای حساسیت بالایی می باشند و می بایست به پزشکی ماهر در این زمینه سپرده شوند تا کم ترین خطر و عوارض ممکن را برای مراجعان به دنبال داشته باشند. همچنین اگر شما عزیزان به دنبال فرم دهی کامل به تمامی نواحی اندام خود می باشید، می توانید به بهترین جراح پیکرتراشی در کرج مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی او در حوزه زیبایی اندام بهره مند شوید.

جراح چاقی کیست؟

ویژگی بهترین جراح چاقی در کرج

در تمامی مناطق شهر کرج پزشکان بسیاری دارای تخصص لاپاراسکوپی و یا جراحی چاقی می باشند. اما برخی از آن ها به دلیل دارا نبودن ویژگی های لازم ممکن است آسیب ها و عوارض جبران ناپذیری را برای شما عزیزان به ارمغان آورند.

بهترین جراح چاقی در کرج می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد و بتواند بیماران را برای مراجعه به خود کاملا قانع نماید. از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین جراح چاقی در کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح چاقی در کرج می بایست فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی خود را از برترین مراکز علمی و دانشگاه های سراسری کشور و خارج از کشور دریافت نموده باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی چاقی می بایست از انواع جراحی های باریاتریک جهت لاغری اندام مراجعان خود استفاده نماید.
 • جراح چاقی منتخب شما می بایست شاخص توده بدنی شما را با معیار های دقیق اندازه گیری نماید و با توجه به آن، بهترین روش لاغری را برای شما در نظر بگیرد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه لاغری اندام می بایست سطوح قیمت کاملا مناسبی را برای تمامی جراحی های لاغری خود در نظر گرفته باشد.
 • بهترین جراح چاقی در کرج می بایست مجوز و پروانه پزشکی خود را به صورت رسمی دریافت نموده باشد و در برترین کلینیک های لاغری مشغول به ارائه خدمات باشد.
 • بهترین جراح چاقی در کرج می بایست تصاویری از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار مراجعان قرار دهد تا آن ها بتوانند میزان مهارت او را بسنجند.

10 تا از بهترین جراح چاقی در کرج را بشناسید!

انواع جراحی های چاقی

جراحی های چاقی جراحی می باشند که به یکی از روش های زیر موجب کاهش وزن و لاغری افراد می شوند:

 • محدود نمودن مقدار غذایی که هر فرد در طول روز نگه می دارد که توسط آن فرد غذای کم تری خورده و وزن او کاهش پیدا می‌ کند.
 • جلوگیری سیستم گوارش از جذب برخی از کالری ها و مواد غذایی مغذی موجود در مواد غذایی.
 • ترکیب هر دو مورد بالا و کاهش وزن فرد.

تمامی افرادی که شاخص توده بدنی آنها بالای 40 بوده و یا دارای بیش از 45 کیلوگرم اضافه وزن می باشند، می بایست هر چه زودتر به بهترین جراح چاقی در کرج مراجعه نمایند تا از ابتلا به بیماری‌ های خطرناک نیز جلوگیری نمایند. از انواع جراحی چاقی می توان به جراحی چاقی گاسترکتومی و اسلیو معده اشاره نمود که اندازه معده را تا حجم بسیاری کاهش می دهد و موجب می‌ شود تا فرد غذای کم تری در طول روز مصرف نماید.

در دیگر روش های جراحی چاقی، بخشی از روده را میان بر می زنند تا فرد مواد مغذی کم تری جذب کرده و وزن خود را کاهش دهد. به این نوع جراحی ها جراحی ضد جذب و به جراحی اسلیو معده، جراحی محدود کننده می گویند. این جراحی ها وزن افراد را در طولانی مدت کاهش می دهند و آسیب کم تری نسبت به جراحی هایی همچون پیکرتراشی وارد خواهند کرد.

 انواع جراحی های چاقی

توصیه های بهترین جراح چاقی در کرج

 • فعالیت های بدنی خود را تا جایی که آسیبی به بدن خود وارد نکنید، ادامه بدهید تا روند بهبودی خود را تسریع بخشید.
 • به طور مداوم پیاده روی را در برنامه روزانه خود قرار دهید تا روند گردش خون را در بدن ایجاد کرده و از ایجاد لخته خون در پاهای خود جلوگیری نمایید.
 • از نشستن بر روی تخت و آویزان کردن پاها در شب اول جراحی خودداری نمایید.
 • تمریناتی را که پزشک معالج به شما پیشنهاد می دهد، از جمله تمرینات تنفسی و تقویت پاها را در منزل و به طور مداوم انجام دهید.
 • نحوه صحیح سرفه کردن و نفس عمیق کشیدن را بیاموزید.
 • از رژیم غذایی سرشار از مواد مغذی و مفید استفاده نمایید.
 • در ارتباط با دیگران از ماسک استفاده نمایید تا هیچ گونه ویروسی وارد بدن شما نشود.
 • ارتباط خود با افراد را تا دو هفته پس از جراحی، به صورت جدی کنترل و محدود نمایید و از رفت‌ و آمد های غیر ضروری خودداری نمایید.
 • بیمار می بایست تا یک ماه پس از جراحی در منزل مانده و از قرار گرفتن در محیط های آلوده دور بمانید.

کلام آخر

بسیاری از افراد به دلایلی مانند سبک زندگی ناسالم، دچار چاقی مفرط شده اند و با امتحان نمودن روش های غیر جراحی مختلف نیز موفق به لاغری و رسیدن به اندام ایده آل خود نشده اند. این افراد می‌ توانند با مراجعه به بهترین جراح چاقی در کرج، به لاغری اندام خود بپردازند و از ابتلا به بیماری‌ های خطرناک نیز جلوگیری نمایند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح چاقی در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا