آرایشی و بهداشتی

پرفروش ترین پوشک بزرگسالان سال 1403 ❤️【ایرانی و خارجی】

بسیاری از افراد بزرگسال از بی اختیاری ادرار و مدفوع رنج می برند و باید از پوشک استفاده کنند؛ از این رو می خواهیم 10 تا از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان در بازار را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابید؛ پوشک به افراد بزرگسالی که به علت بروز برخی بیماری ها یا کهولت سن از بی اختیاری ادرار و مدفوع رنج می برد، کمک بزرگی می کند؛ پوشک بزرگسالان انواع و سایز مختلف دارد که باید متناسب با نیاز اقدام به خرید کرد؛ اگر شما نیز قصد خرید پوشک بزرگسال را دارید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

پوشک بزرگسال چیست؟

همان طور که برای شما ذکر کردیم ممکن است بسیاری از افراد در سنین بالا با مشکل بی اختیاری ادرار و مدفوع دست و پنجه نرم کنند؛ در این صورت چاره کار استفاده از پوشک بزرگسال است؛ پوشک بزرگسال برای کسانی که بدن بزرگتری نسبت به کودکان دارند ساخته شده است؛ برخی از افراد بزرگسال تنها به علت بی اختیاری نیاز به پوشک ندارند، بلکه وجود مشکل زوال عقل و آلزایمر، نیاز افراد به پوشک را چندین برابر می کند.

برخی مواقع افراد بزرگسال به علت وجود این مشکل از حضور در جوامع مختلف خودداری می کنند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند، که در این صورت بهترین روش استفاده از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان است؛ اخیرا بسیاری از بیماری های مربوط به بی اختیاری بین افراد بزرگسال افزایش یافته است و در این صورت میزان تقاضا برای خرید پوشک نیز رو به افزایش می باشد.

پوشک بزرگسال باید برای افرادی که بیمار یا سالخورده هستند، حداکثر ایمنی را ایجاد نماید و بتواند تا مدت زمان طولانی بدنشان را از ادرار یا مدفوع خشک نگه دارد؛ پوشک بزرگسال باید لایه هایی بازدارنده در نواحی اطراف پوشک داشته باشد تا بتواند از به وجود آمدن نشت و نم در پاها جلوگیری نماید؛ به طور کلی نشت ادرار هنگامی به وجود می آید که پوشک با بدن فرد تناسب نداشته باشد و فیت بدن نشود.پوشک بزرگسال چیست؟

موضوع بسیار مهم دیگر مربوط به شکل بدنه پوشک می باشد که باید به درستی بر روی بدن فرد قرار بگیرد و در صورتی که فرد در حال انجام فعالیت زیاد است، احساس کاملا راحتی داشته باشد؛ هرگز نباید پوشک بزرگسال حساسیت های پوستی به وجود آورد و موجب عرق سوز شدن پای فرد شود.

از این رو پوشکی که نمی تواند هوا را در بدن در جریان نگه دارد، بوی بد ادرار و مدفوع را از بین نمی برد و بیماران را آزار می دهد؛ به طور معمول پوشک بزرگسال باید متناسب با آناتومی بدن مردان و زنان و به خصوص هر یک از دو جنس به بازار عرضه شود تا راحتی را برای افراد مصرف کننده به ارمغان بیاورد.

انواع پوشک بزرگسالان

پوشک بزرگسال انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها برای برخی از افراد مناسب می باشد؛ در ادامه انواع پوشک را برای شما شرح خواهیم داد :

پوشک چسبی : این نوع از پوشک 2 عدد چسب دارد که باید این دو چسب اطراف پوشک باشند؛ برای استفاده از این محصول باید این دو چسب را به بدن خود فیت کنید و ببندید تا کثیفی به لباس و بستر شما انتقال نیابد.

پوشک بزرگسال شورتی : این نوع از پوشک همانند لباس زیر می باشد که به راحتی قابل استفاده است.

پوشک بزرگسال به صورت نوار : از این نوع پوشک می توان برای بی اختیاری هایی که خفیف تا متوسط هستند استفاده کرد؛ در این صورت پوشک دارای حالت یک تکه و نواری است.

پوشک بزرگسال به صورت پد : برای بی اختیاری هایی که خفیف تا شدید هستند نیاز به استفاده از پوشک بزرگسال پد مانند است.انواع پوشک بزرگسالان

پوشک بزرگسال دو منظوره : یک نوع پوشک وجود دارد که دو منظوره است و برای بی اختیاری ادرار و مدفوع مناسب می باشد؛ افرادی که توانایی کنترل ادرار و مدفوع را ندارند می توانند از این نوع پوشک استفاده نمایند.

این نوع از پوشک دارای یک محفظه درونی بزرگتر می باشد که می تواند به خوبی وزن و فشار مدفوع را تحمل کند؛ در این پوشک یک بخش یک بار مصرف وجود دارد که پد مانند است که زمان خارج شدن مدفوع باید عوض شود و بخشی که نگهدارنده است برای چندین مرتبه استفاده مناسب می باشد.

10 تا از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان را بشناسید!

پوشک بزرگسال ابری فلکس

پوشک بزرگسال ابری فلکس یکی از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان است که بسیاری از افراد مسن یا بیمار از این نوع پوشک استفاده می کنند؛ پوشک ابری فلکس چسب‌‌‌‌های کشی و قابل انعطاف دارد که با استفاده از آن می توان کاملا احساس راحتی و امنیت داشت و هیچ گونه مشکلی نداشت؛ با کمک پوشک بزرگسال ابری فلکس برجستگی بر روی بدن ایجاد نمی شود و صدایی از لباس زیر خود نخواهید شنید.

این پوشک دارای سطح پارچه مانندی است که موجب بی صدا و راحت شدن این محصول شده است؛ جنس این سطح برخلاف بسیاری از محصولات موجود در بازار، از کتان تولید شده است؛ پوشک بزرگسال ابری فیکس یک نوار دارد که پر شدن پوشک را نمایان می کند؛ این محصول کاملا نرم می باشد و برای پوست بدن مناسب است و با کمک این پوشک دیگر هیچ گونه حساسیتی ایجاد نخواهد شد.

قدرت جذب این محصول بسیار بالا است و در ضمن می تواند هوا را به خوبی تبادل کند تا هیچ گونه بویی در پوشک به وجود نیاید؛ این محصول دارای یک ماده جاذب بسیار قوی است که عصاره آن چای سبز طبیعی می باشد و از به وجود آمدن بوی ناخوشایند جلوگیری می کند؛ در ضمن بر روی بسته های این محصول پرفراژ اضافی جهت راحت تر باز و بسته کردن محصول وجود دارد.

پوشک بزرگسال ایوونی

پوشک بزرگسال ایوونی یکی از بهترین و پرفروش ترین پوشک بزرگسالان در بازار است که با بالاترین کیفیت به مردم عرضه می شود؛ این نوع پوشک برای بسیاری از افراد بزرگسال که پوستی حساس دارند گزینه بسیار مناسبی است و می تواند به خوبی از به وجود آمدن بوی نامطبوع جلوگیری کند؛ قدرت جذب این محصول بسیار بالا است و از این رو از نشتی جلوگیری می نماید؛ سایزهای این پوشک مختلف است و سایز متوسط آن برای کسانی که اندازه دور کمر آن ها 80 تا 130 سانتی متراست مناسب می باشد.

پوشک بزرگسالان ایوونی سطح بسیار نرم و لطیف و هموار دارد که موجب راحتی بیش از اندازه این محصول شده است؛ با کمک این پوشک سطح پوست به خوبی در زمان های مختلف خشک می ماند و به دلیل داشتن لایه محافظ، از نشت مایعات به بیرون از بدن جلوگیری می نماید؛ پوشک بزرگسال ایوونی یک کش محکم به دور پا دارد که موجب محکم شدن این محصول به دور پا می شود و با آناتومی بدن تطابق دارد.

پوشک بزرگسال ایزی لایف

پوشک بزرگسال ایزی لایف برای خانم ها و آقایان گزینه بسیار مناسبی است و جزء پرفروش ترین پوشک بزرگسالان می باشد؛ با کمک این محصول دیگر نگران نشتی یا ایجاد بوی بد نخواهید بود زیرا قدرت جذب بسیار بالایی دارد و در ضمن می تواند موجب تبادل هوا شود و از به وجود آمدن بوی بد جلوگیری کند؛ با کمک این محصول باکیفیت، هوا به خوبی عبور می کند و پوست اجازه تنفس دارد؛ بغل این پوشک نوار چسب وجود دارد که با اندازه کمر به خوبی تنظیم می شود و به آسانی باز و بسته می گردد.

پوشک بزرگسالان ایزی لایف طبق آناتومی بدن انسان ها طراحی شده است و لایه ای محافظ به شک عمودی دارد و از نشتی جلوگیری می کند؛ در ضمن در ساختار آن یک کش با سطح پهن وجود دارد که از به وجود آمدن فشار بیش از اندازه به پاها ممانعت می کند؛ در ترکیبات این محصول پودر جاذب آنتی باکتریال وجود دارد وموجب کاهش یافتن بوی نامطبوع و ازدیاد باکتری ها می شود؛ با این پوشک عفونت و حساسیت پوستی به حداقل می رسد.

پوشک بزرگسال پنبه ریز

پوشک بزرگسال پنبه ریز به عنوان پرفروش ترین پوشک بزرگسالان شناخته می شود که در ترکیبات خود پودر جاذب آنتی باکتریال دارد و با کمک این محصول دیگر نگران رشد باکتری ها نخواهید بود؛ میزان قدرت جذب این پوشک بسیار بالا است و مانع از نشت ادرار به لباس می شود؛ این پوشک هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نمی آورد و همچنین به گونه ای طراحی شده است که با آناتومی بدن تطابق دارد؛ بسیاری از افراد بزرگسال از جمله مسن و بیمار از این محصول بسیار باکیفیت استفاده می کنند و طرفدار آن هستند.

پوشک بزرگسال گلوری

پوشک بزرگسال گلوری جزء بهترین محصولات این برند است و در ضمن یکی از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان در بازار می باشد؛ این محصول پوشش اضافی دارد که به پوست اجازه تنفس بهتر و راحت تر می دهد؛ پوشک بزرگسال گلوری به خوبی ادرار را به خود جذب می کند و مانع از به وجود آمدن بوی ناخوشایند و نامطبوع می شود.

در صورت استفاده از این محصول با کیفیت، هیچ گونه زخم و حساسیت بر روی پوست ایجاد نمی شود و در ضمن هیچ گونه برجستگی بر روی لباس زیر به وجود نمی آورد؛ این محصول کاملا با فرم و شکل بدن تناسب دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است؛ این پوشک به دلیل چند لایه بودن، می تواند مایع موجود در پوشک را به سرعت به پایین منتقل کند و سطح را خشک کند.

پوشک بزرگسال گیگلز

پوشک بزرگسال گیگلز یکی از بهترین و پرفروش ترین پوشک بزرگسالان محسوب می شود که طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار از این محصول بسیار باکیفیت استفاده می کنند؛ این محصول در کشور ترکیه تولید شده است و متریال بسیار مناسب و با کیفیت دارد؛ در ترکیبات این محصول از عصاره آلوئه ورا استفاده شده که می تواند سوزشی که ناشی از ادرار می باشد را تسکین دهد و هر گونه باکتری و بوی بد ادرار را از بین ببرد.

در ضمن این محصول یک نوار دارد که نشانگر پر شدن ظرفیت پوشک است و در این صورت پوشک باید تعویض شود؛ پوشک بزرگسال گیگلز چندین لایه پنبه فرآوری شده دارد که کاملا خالص است و لطافت بسیار زیادی دارد؛ پوشک بزرگسال گیگلز در ترکیبات خود ویتامین ای دارد که به خوبی و با قدرت ترشحات را به خود جذب می کند و مانع از نشتی می شود.

در ساختار این محصول از نوارهای کشی استفاده شده است که کاملا نرم و لطیف اند و با فرم بدن تناسب دارند؛ در ضمن این پوشک نوارهای کناری دارد که در این صورت می توان پوشک را به راحتی از این ناحیه پاره کرد و در آورد.

پوشک بزرگسال کمرو

پوشک بزرگسال کمرو جزء پوشک های بسیار فوق العاده می باشد که در سطح بازار به مردم عرضه می شود و کسانی که بنا به دلایل مختلف دچار اختلال بی اختیاری ادرار هستند می توانند به راحتی از این محصول استفاده کنند؛ در ضمن این پوشک کاملا متناسب با آناتومی بدن انسان طراحی شده است تا به آسانی مورد استفاده قرار بگیرد؛ پوشک بزرگسال کمرو دو لایه است که ضد تراوش می باشد و از نشت ادرار به خوبی محافظت می کند.

این پوشک یک کش بسیار محکم و پهن دارد که ار عرق سوزی به خوبی محافظت می کند و می تواند ادرار را به خوبی و با قدرت بالا جذب کند؛ در ترکیبات این محصول پودر جاذب وجود دارد که کاملا آنتی باکتریال است و از به وجود آمدن حساسیت و عفونت پوستی جلوگیری می کند؛ پوشگ بزرگسال کمرو هم برای خانم ها و هم برای آقایان مناسب می باشد؛ این پوشک جزء پرفروش ترین پوشک بزرگسالان است.

پوشک بزرگسال فلوفسان

پوشک بزرگسال فلوفسان محبوبیت بسیار زیادی بین افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار دارد زیرا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند از به وجود آمدن هر گونه نشتی ادرار جلوگیری کند؛ در ترکیبات این محصول موادی وجود دارد که موجب جذب بسیار فوق العاده و بالا آن شده است و می تواند از به وجود آمدن مشکلات متعدد از جمله عفونت و بروز حساسیت جلوگیری کند؛ لازم به ذکر است که پوشک بزرگسال فلوفسان در یک کمپانی ایتالیایی ساخته شده است و جزء پرفروش ترین پوشک بزرگسالان در بازار محسوب می شود.

پوشک بزرگسال اتندز

پوشک بزرگسال اتندز یکی از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان محسوب می شود که قدرت جذب بسیار بالایی دارد و تنها یک بار مصرف است؛ با استفاده از این پوشک باکیفیت، دیگر نگران بی اختیاری ادرار و مدفوع بسیار شدید نخواهید بود؛ این پوشک با عنوان آسانپوش شناخته می شود و کاملا انعطاف پذیر است؛ این محصول با بدن تناسب بسیار بیشتری دارد و به دلیل جذب بسیار بالا، از نشت ادرار جلوگیری می کند و کاملا در برابر بوی نامطبوع و ناخوشایند مقاوم است.

پوشک بزرگسال اتندز را به آسانی می توان تعویض کرد و تنها کافیست که درز جانبی آن را باز کنید؛ برای خرید این محصول باید کاملا به میزان جذب محصول و در ضمن تناسب اندازه آن با بدن توجه کرد؛ از این رو باید دور باسن و کمر را به خوبی اندازه گیری کرد و همچنین به میزن تحلیل رفتگی عضلات دور کشاله ران توجه نمود و پس از آن اقدام به خرید کرد؛ نکته بسیار مهم دیگرسطح جذب مناسب محصول است زیرا این موضوع بیانگر این است که شما چه زمانی می توانید پوشک را تعویض نمایید.

پوشک بزرگسال شورتی هارتمن

پوشک بزرگسال شورتی هارتمن یکی از بهترین و پرفروش ترین پوشک بزرگسالان است که شهرت و محبوبیت این محصول به دلیل کیفیت بسیار بالای آن است؛ این پوشک کاملا مطابق با آناتومی بدن طراحی شده است و از به وجود آمدن هر گونه برجستگی اضافی جلوگیری می نماید؛ با کمک این محصول دیگر نگران نشتی ادرار نخواهید بود زیرا از قدرت جذب بسیار بالایی برخوردار است؛ پوشک بزرگسال هارتمن هیچ گونه صدایی ایجاد نمی کند و یک کمر کشی بسیار راحت و انعطاف پذیر دارد.

با کمک این محصول می توان از به وجود آمدن حساسیت و عفونت پوستی جلوگیری کرد؛ پوشک بزرگسال شورتی هارتمن بسیار نرم است و از پارچه ضد آب تولید شده است؛ این محصول مانع از نم پس دادن و نشتی می شود؛ در ضمن یک نوار در این محصول وجود دارد که با کمک آن دیگر نگران زمان تعویض پوشک نخواهید بود زیرا زمان تعویض با این نوار مشخص می شود؛ پوشک بزرگسال شورتی هارتمن دارای پرفراژ اضافی بر روی بسته ها است که برای آسان باز و بسته شدن محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

نکات مهم زمان خرید پوشک بزرگسال

زمانی که قصد خرید پرفروش ترین پوشک بزرگسالان را دارید باید به برخی نکات و ویژگی ها توجه نمایید تا یک پوشک کاملا متناسب با آناتومی بدن خریداری نمایید؛ این ویژگی ها به شرح زیر اند :

1 . ویژگی بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد، سایز پرفروش ترین پوشک بزرگسالان است، در این صورت باید به درستی اندازه دور کمر اندازه گیری شود، نکته مهم این است که تنها به سایز شلوار دقت نکنید زیرا اندازه دور کمر به سانتی متر مهم است.

2 . باید پوشکی که برای دیگران انتخاب می کنید را برای خود خریداری نکنید زیرا بدن هر فردی شرایط و آناتومی به خصوص دارد.

3 . باید زمان خرید کاملا به میزان جذب پوشک توجه نمایید زیرا هر چه میزان جذب محصول بالاتر باشد، ایمنی و محافطت محصول بیشتر می شود و در نهایت از نشتی و نم پس دادن جلوگیری می کند.نکات مهم زمان خرید پوشک بزرگسال

مقایسه پوشک پارچه ای و یک بار مصرف

برخی از پوشک ها به صورت یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند و برخی نیز پارچه ای هستند؛ همان طور که مشخص است، پوشک پارچه ای بسیار مقرون به صرفه تر است زیرا می توان آن را به صورت مجدد شست و استفاده کرد؛ در واقع استفاده از پوشک یک بار مصرف بسیار توصیه می شود زیرا در این صورت بهداشت به خوبی رعایت می شود و به راحتی و با خیال آسوده می توان آن را استفاده کرد.

برخی از پوشک های بزرگسال یکبار مصرف ابری و ابری فرم هستند که از قدرت جذب بسیار بالایی برخوردار اند و از نشت و رطوبت در لباس جلوگیری می کنند و دیگر نیازی به شست و شو مجدد ندارند؛ در ترکیبات این نوع پوشک از موادی استفاده شده است که اصلا بدن را مرطوب نمی کند و پوست به طور کامل خشک می ماند؛ اخیرا بسیاری از افراد بزرگسال از پوشک های یک بار مصرف استفاده می کنند و به طور کلی افراد بزرگسال می توانند بدون خجالت زدگی و به راحتی از این محصول باکیفیت استفاده نمایند.

بهترین زمان تعویض پوشک

پیش از هر موضوع دیگری باید بدانید که موارد مختلف بسیاری می توانند در زمان عوض کردن پوشک تاثیرگذار باشند، در کل در صورتی که میزان فعالیت بدنی افزایش یابد یا مقدار مایعات استفاده شده بیشتر شود، باید با فاصله زمانی کوتاه تر اقدام به تعویض پوشک کرد؛ طبق برخی تحقیقات و بررسی هایی که صورت گرفته است، باید پوشک هر فرد مبتلا به بی اختیاری ادرار به طور نرمال 5 الی 6 ساعت یک بار تعویض گردد؛ البته در صورت خارج شدن مدفوع باید به سرعت پوشک تعویض شود.بهترین زمان تعویض پوشک

کلام آخر

بسیاری از افراد مسن و بزرگسال بنا به دلایل مختلف از جمله بی اختیاری ادرار یا زوال عقل یا ابتلا به برخی بیماری ها، نیاز به استفاده از پوشک دارند؛ پوشک بزرگسال نیز انواع مختلفی دارد که باید متناسب با شرایط جسمی هر فرد خریداری شود؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با پوشک بزرگسال در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت جراحتو 10 تا از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان را به شما معرفی کرد تا با خیال آسوده اقدام به خرید محصول نمایید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با پرفروش ترین پوشک بزرگسالان دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا