جراحی زیبایی

بهترین جراح سینه در پونک【سال1403】❤️ + لیست 5تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح سینه در پونک آشنا کنیم. بسیاری از افراد ممکن است به دلایل مختلفی از جمله بارداری، شیر دهی و … سینه های شان شل یا افتاده شود و زیبایی سینه های خود  را از دست بدهند و این امر باعث شده این افراد اعتماد به نفسشان را از دست بدهند. از این رو با پیشرفت دانش پزشکی امروزه جراحی های مختلفی در جهت زیبایی سینه به وجود آمده که باعث زیبا تر شدن و جذاب شدن سینه ها می شود. برای انجام جراحی سینه بایستی به جراح سینه مراجعه کنید. از این رو ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح سینه در پونک آشنا کنیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

جراحی سینه چیست؟

جراحی سینه همانند جراحی اعضای دیگر بدن امروزه بسیار رایج و پرطرفدار شده است. این جراحی زیبایی به منظور خوش فرم شدن و قرینه شدن و یا حتی بزرگ تر شدن سینه انجام می شود. جراحی سینه توسط بهترین جراح سینه در پونک انجام می شود و می تواند تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس شما داشته باشد. این جراحی با توجه به هدف هر شخص فابل انجام می باشد که گاهی اوقات نیز حتی ممکن است بروز سرطان سینه در شخص باعث انجام این جراحی شود و فرد با انجام این جراحی می تواند سینه های خود را بازسازی کند. برای انجام جراحی سینه می توانید به بهترین جراح سینه در تهران مراجعه کنید.

جراحی سینه چیست؟

ویژگی بهترین جراح سینه در پونک

بهترین جراح سینه در پونک بایستی دارای یک سری ویژگی و معیار هایی باشد. داشتن این معیار ها باعث می شود تا جراحی موفقیت آمیز و خوبی داشته باشید که در نتیجه باعث رضایتمندی شما از جراحی می شود. در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

 1. بهترین جراح سینه در پونک باید دارای تجربه درخشان و مهارت کافی در این زمینه می باشد و می تواند با مهارت و دانشی که دارد جراحی موفقیت آمیزی با کم ترین عوارض را انجام دهد.
 2. جراح سینه هنگام مراجعه بیمار به حرف های او خوب گوش می دهد و به بهترین نحو به بیمار مشاوره می دهد.
 3. یک جراح سینه خوب از بهترین روش برای جراحی بیمار استفاده می کند و هنگام مراجعه بیمار با در نظر گرفتن آناتومی بدن او بهترین روش و راهکار را به بیمار پیشنهاد می دهد.
 4. جراح سینه در صورتی که بیمار جهت تشخیص و درمان بیماری سینه مراجعه می کند، با تجربه و دانشی که دارد بیماری او را به طور دقیق و به موقع تشخیص می دهد که این امر باعث می شود تا بیمار سریعا برای درمان خود اقدام کند.

5 تا از بهترین جراح سینه در پونک را بشناسید!

دکتر حمید رضوانی

دکتر حمید رضوانی

دکتر رضوانی متخصص جراحی عمومی پلاستیک ترمیمی هستند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به تحصیل دوره تخصصی پرداخته اند و این دوره را در این دانشگاه گذرانده اند. دکتر رضوانی از سال1387 مشغول به انجام جراحی های پیکرتراشی و زیبایی اندام شده اند. ایشان هم اکنون در مطب خود آماده ارائه خدمات به مراجعین عزیز هستند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی سینه
 • پیکرتراشی
 • جراحی ابدومینوپلاستی

آدرس: تهران، بزرگراه نیایش غرب، بعد از خروجی ستاری حنوب، خیابان کبیری طامه، خیابان بهار، بیمارستان عرفان نیایش

شماره تماس: 09107103228

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری دارای مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان مدارک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و به سبب مهارت و تجربه بالایی که در انجام جراحی های درمانی و زیبایی دارند، از جمله بهترین جراح سینه در پونک به شمار می روند. برخی از مهم ترین خدمات قابل ارائه ایشان به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی لیپوماتیک
 • انجام پروتز سینه
 • تزریق چربی و ژل

آدرس: تهران، همت غرب، خرازی اتوبان اردستانی، مجتمع پارسه، طبقه 3، واحد 4/4

شماره تماس: 02122380773

دکتر علی پرند

دکتر علی پرند

دکتر علی پرند یکی از بهترین جراح سینه در پونک محسوب می شود که فارغ التحصیل رشته جراحی پلاستیک در بهترین دانشگاه می باشد. ایشان به سبب برخورد و رفتار صبورانه ای که با بیماران خویش پیش می گیرند همواره از محبوبیت ویژه ای در میان مراجعین برخوردار هستند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بلوار درختی، خیابان سپهر

شماره تماس: 09919142490

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان از دانشگاه های شهید بهشتی و تهران و زاهدان مدارک تخصصی و فوق تخصصی خویش را اخذ کردند و مهارت ویژه ای در انجام انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک دارند. از این رو دکتر ایزدپناه را می توان جزو بهترین جراح سینه در پونک به حساب آورد.

خدمات:

 • جراحی شکم
 • لیفت بدن
 • جراحی سینه

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، تقاطع مروارید، مجتمع مروارید سعادت، طبقه چهارم، واحد 25

شماره تماس: 02122062651

دکتر عباس پریسای

دکتر عباس پریسای

دکتر عباس پریسای یکی دیگر از بهترین جراح سینه در پونک و کل کشور می باشند که همواره سعی در افزایش دانش و مهارت خویش دارند و کلیه مراجعه کنندگان از برخورد و رفتار صمیمانه ایشان راضی هستند. دکتر پریسای با موفقیت تحصیلات خود را پشت سر گذاشتند و از بهترین دانشگاه هیا علوم پزشکی فارغ التحصیل شدند و اکنون ارائه خدمات می دهند.

خدمات:

 • جراحی تنه و صورت
 • جراحی سینه
 • بازسازی سینه
 • انجام انواع خدمات زیبایی و تزریقی

آدرس: تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش خیابان شانزدهم، ساختمان کاج، پلاک 61، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 02122137390 – 09351200583

انواع جراحی سینه

بعد از مراجعه و مشاوره گرفتن از بهترین جراح سینه در پونک می توانید جراحی موفقیت آمیزی را داشته باشید. لازم است بدانید جراحی سینه همانند برخی دیگر از جراحی های بدن انواع مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

جراحی لیفت سینه: سینه بانوان می تواند با گذشت زمان، فرم و سفتی اش را از دست بدهد. جراحی لیفت سینه به عنوان جوانسازی سینه انجام می شود و می تواند با بالا بردن سینه های افتاده تان، باعث خوش فرم و جذاب شدن سینه ها و سفت شدن آن شود و افتادگی سینه ها را از بین ببرد. در این جراحی پوست اضافه سینه برداشته می شود و بافت کنار آن کشیده می شود و فرم داده می شود، در آخر خطوط سینه مشخص می شود.

جراحی پروتز سینه: برخی از بانوان به دلایل مختلفی از جمله بارداری، شیردهی و … اندازه و فرم سینه های شان، جذابیت خودش را از دست می دهد. جراحی پروتز سینه یا بزرگ کردن سینه، با قرار گرفتن پروتز سینه درون سینه باعث بزرگ شدن و خوش فرم شدن سینه می شود. این جراحی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی سینه می باشد که می توانید برای انجام این جراحی به بهترین جراح پروتز سینه در پونک مراجعه کنید.

جراحی ماموپلاستی کاهشی: برخلاف پروتز سینه، جراحی ماموپلاستی با هدف کوچک کردن سینه انجام می شود. این جراحی مخصوص کسانی می باشد که سایز سینه های شان بزرگ است و هدف کوچک کردن آن ها را دارند. همچنین کسانی که سایز سینه شان قرینه نیست هم می توانند این جراحی را انجام بدهند. در این جراحی بهترین جراح سینه در پونک، بافت اضافه سینه را بر می دارد.

اقدامات قبل و بعد از جراحی سینه

با انجام یک سری موارد و مراقبت های  قبل و بعد از انجام جراحی سینه ، باعث می شود تا جراحی موفقیت آمیزی داشته باشید و نتیجه رضایت بخشی را به دست بیاورید. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

قبل از جراحی:

 • تا دو هفته قبل از انجام جراحی، دخانیات و مشروبات الکلی مصرف نکنید.
 • در صورت داشتن بیماری و یا مصرف داروی خاص به بهترین جراح سینه در پونک آن را اطلاع دهید.
 • قبل از انجام جراحی، آزمایش هایی که دکتر برایتان نوشته را انجام دهید و به پزشک تحویل بدهید.
 • با مشورت گرفتن از پزشک از مصرف آسپرین که باعث رقیق شدن خون می شود، خودداری کنید.

بعد از جراحی:

 • به مدت یک هفته از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • دارو های تجویز شده توسط بهترین جراح سینه در پونک را به موقع و سر وقت مصرف کنید.
 • داشتن استراحت کافی می تواند به شما در روند طی شدن پروسه درمانی و روند بهبودی کمک کند.
 • ترجیحا هنگام خوابیدن چند بالشت زیر سرتان بگذارید تا سر از حد بدن بالاتر قرار بگیرد.
 • حداقل تا دو روز بعد از انجام جراحی استحمام نکنید.

کلام آخر

جراحی سینه یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین جراحی بین بانوان می باشد. این جراحی که انواع مختلفی دارد، توسط بهترین جراح سینه در پونک انجام می شود. سینه ها ممکن است به دلایل مختلفی از جمله بارداری، شیردهی و … زیبایی، خوش فرم بودن و جذابیتشان را از دست بدهند، شما با انجام هر کدام از جراحی های سینه مانند پروتز سینه، لیفت سینه و … می توانید زیبایی و جذابیت را به سینه هایتان بازگردانید. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید.

سایت جراحتو همواره سعی بر این داشته تا شما را بهترین جراح سینه در پونک آشنا کند. در صورت داشتن هر گونه سوال و انتقاد و یا پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (6 امتیاز)

زهرا نیک پور

من زهرا نیک پور هستم؛ دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه ولیعصر تهران که علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه انواع جراحی زیبایی کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا