پزشکان

بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و از خدمات آن ها بهره مند شوید. جراحی ماموپلاستی یکی از انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی می باشد که هدف اصلی آن، کاهش سایز سینه بانوان می باشد. این جراحی با کوچک کردن سینه ها می تواند موجب زیبایی اندام شما شده و از بروز عوارضی مانند درد گردن و شانه نیز جلوگیری نماید. افرادی که با سایز سینه های خود مشکل دارند و اعتماد به نفس آن ها کاهش یافته است، می توانند به بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج مراجعه نمایند و به کاهش سایز سینه های خود بپردازند. پس برای آشنایی با بهترین پزشکان فعال در این حوزه، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

ماموپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی ماموپلاستی یکی از انواع جراحی های پلاستیک در حوزه زیبایی اندام می باشد که هدف اصلی آن، تغییر سایز سینه و کاهش سایز آن می باشد. برخی از افراد به دلایلی مانند ژنتیک و شیردهی دارای سینه هایی با سایز بیش از اندازه بزرگ می باشند که مشکلاتی مانند درد گردن و یا عدم راضی بودن از اندام را برای آن ها به وجود آورده است.

این افراد می‌ توانند با مراجعه به بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج، به کاهش سایز سینه های خود پرداخته و زیبایی را به اندام خود باز گردانند. جراحی ماموپلاستی برای تمامی بانوانی که بزرگی سایز سینه های آن ها موجب شده است تا دچار کاهش اعتماد به نفس شوند و نتوانند فعالیت های مورد نظر خود را انجام دهند مناسب می باشد.

همچنین بانوانی که سایز سینه های آن ها یکسان نبوده و یا متناسب با سایر اندام های آن ها نمی باشد نیز می توانند اقدام به جراحی ماموپلاستی و کاهش سایز سینه نمایند. این جراحی توسط فوق تخصص پلاستیک صورت گرفته و فرد به مدت چهار ساعت تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد. در این جراحی مقداری از چربی و بافت سینه به طور ایمن و به طوری که ارتباط خونی آن با سینه قطع نشود، برداشته می شود تا سایز مورد نظر فرد برای او به وجود بیاید. سپس قسمت های برش داده از سینه را بخیه می نمایند و تمامی نواحی جراحی شده را پانسمان می کنند.

جراحی ماموپلاستی را می توان در تمامی سنین انجام داد اما بهتر می باشد که پس از گذراندن کامل دوره رشد سینه، آن را انجام دهید تا بهترین نتیجه را حاصل نمایید. همچنین شما عزیزان دچار چاقی و اضافه وزن در نواحی مختلف بدن خود شده اید و از آن رنج می برید، می توانید به بهترین جراح چاقی در کرج مراجعه نمایید و از خدمات اختصاصی او بهره مند شوید.

ویژگی بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج

پزشکان بسیاری در سراسر شهر کرج در زمینه انجام جراحی زیبایی اندام مانند ماموپلاستی در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی در این زمینه نمی باشند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را نیز برای مراجعان خود رقم زنند.

بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای زیبایی اندام به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج می بایست جراحی خود را به گونه‌ ای به پایان برساند که در انتها، تقارن بین سینه های شما کاملا برقرار شده باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی ماموپلاستی و کاهش سایز سینه می بایست سینه های شما را متناسب با سایر اندام های شما جراحی نماید.
 • پزشک منتخب شما در زمینه ماموپلاستی می بایست مجوزهای رسمی جراحی های اندام را دارا باشد و از نوین ترین دستگاه ها و شیوه های ماموپلاستی در مطب خود استفاده نماید.
 • بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج می بایست مدارک علمی خود در حوزه جراحی پلاستیک و جراحی سینه را از بهترین مراکز علمی و دانشگاه های کشور کسب نموده باشد.
 • بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج می بایست تصاویری از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار شما بگذارد و به شما قدرت تصمیم گیری و انتخاب دهد.

همچنین اگر شما عزیزان به دنبال فرم دهی کامل به تمامی نواحی اندام خود می باشید، می توانید به بهترین جراح پیکرتراشی در کرج مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی او در حوزه زیبایی اندام بهره مند شوید.

10 تا از بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج را بشناسید!

عوارض احتمالی ماموپلاستی

جراحی ماموپلاستی نیز حتی اگر به دست بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج انجام شود، می تواند عوارضی را از خود به جای بگذارد که برخی از آن ها طبیعی بوده و برخی از آن ها می بایست پس از طولانی شدن به پزشک معالج اطلاع داده شوند. از مهم ترین خطرات و عوارض جانبی جراحی ماموپلاستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جراحات پوستی: یکی از عوارض شایع جراحی ماموپلاستی، باقی ماندن جای زخم به مدت طولانی بر روی پوست می باشد که می تواند مشکلات دیگری مانند قرمزی و گوشت اضافه را نیز در محل جراحی شده ایجاد کند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به پزشک خود، این جراحات را تا حد زیادی بهبود بخشید.

عفونت و خونریزی: پس از جراحی ماموپلاستی ممکن است با درد و قرمزی در ناحیه جراحی شده و همچنین جمع شدن چرک و مایع در این ناحیه مواجه شوید که در این موارد می بایست به تجویز پزشک از آنتی بیوتیک های مخصوص استفاده نمایید. همچنین در برخی موارد ممکن است افراد دچار خونریزی در ناحیه جراحی شده به صورت داخلی و خارجی شوند که می بایست هر چه سریع تر به پزشک مراجعه نمایند.

نا متقارن بودن سینه ها: در صورتی که پزشک شما از مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است تقارن بین سینه های شما را برهم زده و ظاهری ناخوشایند به آن ها دهد. در این موارد می بایست جراحی ترمیم و روی سینه های شما انجام شود. همچنین از دیگر عوارض شایع در جراحی ماموپلاستی می توان به از دست رفتن حس نوک سینه و یا پوست اطراف آن اشاره نمود که بسیار نادر می‌ باشد و ممکن است پس از مدتی رفع شود.

توصیه های بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج

 • تا یک هفته پس از جراحی ماموپلاستی در خانه بمانید و استراحت نمایید تا روند بهبود خود را تسریع بخشید.
 • تا یک ماه پس از جراحی ماموپلاستی از انجام ورزش های سنگین و فعالیت های روزانه سخت خودداری نمایید.
 • از برداشتن وسایل سنگین تا پایان دوره بهبودی خود خودداری نمایید.
 • ممکن است پس از جراحی احساس خستگی و درد در ناحیه سینه داشته باشید که بسیار طبیعی می باشد.
 • برای التیام زخم های خود از میوه هایی مانند آناناس استفاده نمایید.
 • تا یک ماه از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری نمایید.
 • تا دو روز پس از جراحی می توانید استحمام نمایید و از سوتین های طبی به تجویز پزشک خود استفاده کنید.
 • در رژیم غذایی روزانه خود مصرف نوشیدنی و مایعات را افزایش دهید تا سریع تر بهبودی حاصل گردد.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را سر ساعت مصرف کنید.
توصیه های بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج

کلام آخر

جراحی ماموپلاستی یکی از انواع جراحی پلاستیک و زیبایی برای بانوان می باشد که هدف اصلی آن، کاهش سایز سینه و برقراری تناسب میان اندام های بدن می باشد. این جراحی برای بانوانی که از سایز سینه خود راضی نمی باشند و یا دارای سینه های نا متقارن هستند مناسب می باشد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر ماموپلاستی در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها مقاله همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا